Skip links

Cildinize Duygular Sıkışmasın

seborrheic-dermatitis-in
CİLT PROBLEMLERİ  KOZMİK ŞİFA

EFT bir enerji psikolojisi tekniğidir. Diğer bir ifade ile duygusal özgürleşme tekniğidir. Enerji meridyenlerini uyarma açısından akupunktur ve akupres ile olumlamalar açısından da NLP’nin ortak bir sentezi diyebiliriz.

Cildinizde duygular var mı?

Bazen akne veya diğer cilt rahatsızlıkları, duygusal olarak rahatsız veya kızgın hissettiğimizin bir işaretidir. Pek çok insan, çok fazla değişiklik (gençlik, boşanma, taşınma, vb.) Bir öğretmen, patron, cildinize giren bir sevdiğiniz varsa, ondan özgür olabilirsiniz. Kendinize bakmanın ve bu rahatsızlıkları ve hayal kırıklıklarını azaltmanın hatta yok etmenin  harika bir yoludur.

Hissettiğimiz stresi azaltmak, ilkel beynimizin daha güvende hissetmesine yardımcı olmak ve cildimizin ve kalplerimizin iyileşmesi için vücudumuzdan hormonları dengelemesini istemek için dokunabiliriz .

Hepimizin bedenlerimizde saklanan çözülmemiş duyguları vardır. Örneğin, hiç olmamasını dilediğin bir şeyi düşün. Bu olayı düşündüğünüzde, sizin için hangi duygu ortaya çıkıyor? Eğer hissettiğiniz şey negatifse, o zaman bu çözülmemiş duyguların enerjisi hala vücudunuzda sıkışmış demektir. Meridyene dokunmak, çözülmemiş duygusal acıları serbest bırakmanın ve bilinçaltı zihni yeniden programlamanın bir yoludur.

Tıbbın hala cevap veremediği kronik cilt rahatsızlıkları vardır. Vitiliogo, seboraik dermatit, egzama, rozasea (gül hastalığı)  uçuk, akne, siğil, kellik, bu veya buna benzer geçmeyen cilt problemlerinin %99 sebebi  travmatik anıya dayanır. Beynin aldığı yanlış komut ile sıkışan duygunun etkisi ile bir çok  cilt problemleri gelebilir. Bugüne kadar bir çok yöntem,  metod deneyip umudunuzu yitirmiş olabilirsiniz. Ve hatta  bir çok kozmetik ürünler kullanıp hem maddi olarak zarara uğrarken ruhsal olarak ta etkilenmiş olabilirsiniz. Şimdi kendinize bir iyilik yapın ve bütün bu olumsuz koşullara rağmen altın vuruş  EFT duygusal özgürleşme tekniği ile tanışın.  Lokasyon sorunu olmadan evinizin konforunda sanal cilt kliniğimizin sizlere sunduğu  danışmanlık servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Hem duygudan özürleş hem de cildin şifalansın.

PARANIZI DEĞİL DUYGULARINIZI HAVALE YAPIN

EFT  Seansı nasıl yapılmaktadir.

 İki seanstan oluşmaktadır. 1. Seans ta bir buçuk  saatlik bir görüşme yapılır. Danışanın yaşadığı travmatik anı  tespit edilir.  2. Oturumda bir buçuk saat süren  eft seansı uygulanır.

Başvuru Formu

Aşağıdaki Formu Doldurun

İlettiğiniz İletişim Bilgileriyle Sizinle İletişime Geçelim

Size En Uygun Zamanlarda Oluşturacağımız Programla Evde Cilt Bakım Programına Başlayalım


This website uses cookies to improve your web experience.